Krása svatebního vozu je opravdu důležitá, ale měli byste také myslet na bezpečnost, která by měla být vaší nejvyšší prioritou. Bezpečnost novomanželského páru by měla být zdůrazněna, i když je to jen cesta z oslavy domů.

 

img1


Bezpečný stav vozidla by měl být udržován  použitím veškerého příslušenství a jakéhokoli dekorativního materiálu. Pokud chcete udělat krásné svatební auto, zkuste použít tyto věci -

Konfety

Pompony

Balóny

• Girlandy

 Nejlepší je koupit tyto dekorace v internetových obchodech, protože si můžete v klidu promyslet volbu v klidu a nechvátat z obchodu do obchodu. Nepoužívejte trvalé nálepky nebo fixy; dobré jsou barvy na sklo  nebo tekutá křída - tyto lze použít k psaní na auto, protože je lze snadno odstranit - "Just married"  oznámí všem co se děje. Existuje mnoho typů magnetických a vinylových předmětů, které lze snadno zavěsit na okna a lze je snadno odstranit. Takové dekorace jsou k dispozici v různých tvarech a provedeních a mohou být také speciálně vytvořeny tak, aby byly s jmény mladomanželů či jiných kreativních  svatebních předmětů. Mohou být ve formě srdíček nebo svatebních zvonků nebo jakékoli jiné formy která vyjádřuje lásku či manželství.

 
img1

 

Kombinace stuh a květin na svatebním vozu může být jedinečnou výzdobou. Příslušná šířka stuhy je alespoň 2 palce. Květy mohou být přirozené nebo umělé. Oba typy, jsou-li  uloženy na autě, jsou opravdu krásné. Některé stuhy, žárovky nebo podobné dekorace mohou být použity k ozdobení antény. Prázdné plechovky s pivem lze vázat na zadním nárazníku vozidla stužkami.

img1

 
Z bezpečnostních důvodů doporučujeme ozdobit čelní sklo automobilu tak, aby dekorace nezasahovala do pohledu řidiče přes čelní sklo. Auto vypadá velmi atraktivně a zajímavě, když je zdobí zevnitř  třpytky a konfety. Na druhé straně odstranění těchto dekorací může trvat dlouho.

 

Na svatbě však nejdůležitější není svatební vůz. Ale je to krásný okamžik, který si všichni pamatují po celý život.